Uroczystość wbudowania kamienia węgielnego pod budowę inwestycji Melody Park

Strona Głównakeyboard_arrow_rightAktualnościkeyboard_arrow_rightUroczystość wbudowania kamienia węgielnego pod budowę inwestycji Melody Park

Dnia 01.09.2023 roku miała miejsce uroczystość wbudowania kamienia węgielnego pod budowę inwestycji Melody Park. Uroczysty akt erekcyjny podpisany został przez Prezydent Miasta Łodzi Hannę Zdanowską i Prezesa Hammermed Nieruchości Piotra Hammera.

Jednym z najważniejszych elementów inwestycji Melody Park przy ul. Pomorskiej 72/74 będzie odnowiony budynek fabryczny z 1928 r., który zostanie poddany gruntownej renowacji, a także zyska dwie dodatkowe kondygnacje. Na obszernym terenie za Teatrem Muzycznym powstaną również dwie nowe sześciokondygnacyjne kamienice, każda z podziemnym parkingiem.

Jeden z tych budynków znajdzie się wzdłuż ul. Pomorskiej i na parterze będzie miał kilka lokali usługowych. Całość projektu przewiduje stworzenie prawie 200 mieszkań i około 150 miejsc parkingowych dla mieszkańców.

Melody Park będzie inwestycją premium, oferującą szeroki wybór lokali mieszkalnych – od kawalerek po apartamenty. Zakończenie budowy i oddanie osiedla do użytku planowane jest na ostatni kwartał 2025 r.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear