Bank ziemi

Strona Głównakeyboard_arrow_rightBank ziemi

Hammermed nieruchomości

Grunty inwestycyjne

W naszym portfelu inwestycyjnym znajdują się grunty w prestiżowych lokalizacjach z dużym potencjałem rozwojowym.

Zakupimy grunty

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która inwestuje w nowe ciekawe projekty. Interesują nas grunty pod inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w dobrych lokalizacjach na terenie Łodzi.

Oferty prosimy przesyłać na adres nieruchomości@hammer.pl

Działki inwestycyjne ( nr: 150/7, 150/16, 150/14, 150/15) o łącznej powierzchni 9 800 m² z wydanymi warunkami zabudowy na budynek wielorodzinny z dwupoziomowym parkingiem podziemnym i powierzchnią handlowo-usługową, położona w CENTRUM Łodzi przy ul. Smugowej

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Działki inwestycyjne o łącznej powierzchni ponad 26 ha z wydanymi warunkami zabudowy na zespół budynków mieszkalnych jednorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Grabińskiej oraz Kasprowicza.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Działka z możliwością dalszego dzielenia na mniejsze działki budowlane. Zlokalizowana w miejscowości Dzierżązna (Gmina Zgierz), ok. 20 km od centrum Łodzi, ok. 6 km od węzła Emilia na autostradzie A2.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Działka inwestycyjna w centrum Łodzi, która jest kontynuacją rozbudowy Centrum Biznesowego Kopcińskiego.

zobacz więcej keyboard_arrow_right
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear