Smugowa 19

Strona Głównakeyboard_arrow_rightBank ziemikeyboard_arrow_rightSmugowa 19

grunty inwestycyjne

Smugowa 19

Działki inwestycyjne ( nr: 150/7, 150/16, 150/14, 150/15) o łącznej powierzchni 9 800 m² z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku wielorodzinnego  z dwupoziomowym parkingiem podziemnym i powierzchnią handlowo-usługową, położona w CENTRUM Łodzi przy ul. Smugowej. Obecnie teren zabudowany, na którym znajdują się obiekty magazynowe, nieruchomość ma pełny dostęp do mediów.

Działka znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji na granicy  Parku Helenów, w pobliżu ulic Wojska Polskiego i Franciszkańskiej. Dzięki temu zarówno jadący spoza Łodzi (trasa z Warszawy) jak i mieszkańcy miasta  mogą w bardzo łatwy sposób dotrzeć do obiektu.

Idealne miejsce do budowy mieszkań pod wynajem czy na sprzedaż. W promieniu kilkuset metrów znajdują się m.in Manufaktura Łódzka, Uniwersytet Łódzki, ASP, Teatr Muzyczny, park, szpital oraz dworzec PKS.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear