Kopcińskiego 79
Ekologiczne rozwiązania
Kopcińskiego 79

Centrum Biznesowe Kopcińskiego

Kopcińskiego 79

Kopcińskiego 79

Ekologiczne rozwiązania

Centrum Biznesowe Kopcińskiego

Kopcińskiego 79

Strona Głównakeyboard_arrow_rightNieruchomości komercyjnekeyboard_arrow_rightKopcińskiego 79

Kopcińskiego 79

Biurowiec Kopcińskiego 79 oddany do użytku w marcu 2016 roku to trzecia część Centrum Biznesowego Kopcińskiego. Łączna powierzchnia tego budynku to  2 931 m2 powierzchnia typowego piętra – 480 m2 .

Biurowiec ten  wyróżniają  ergonomia i funkcjonalność, a także duża estetyka wykonania. Ogromne  okna zajmujące całą powierzchnię od podłogi do  podwieszonego sufitu  pozwalają na pracę przy świetle dziennym, jednocześnie dając możliwość podziwiania panoramy miasta. Zielona ściana na klatce schodowej, utworzona z żywego mchu jest zwieńczeniem ekologicznego designu całego biurowca i doskonale wpisuje się w ekotrendy w budownictwie.

Lokalizacja biurowca w pobliżu centr przesiadkowych sprawia, że bez problemu można dostać się do wybranego punktu miasta  korzystając z komunikacji miejskiej. Zadbaliśmy również o to, by zwolennicy ekologicznego stylu życia mogli przyjechać do pracy  rowerem – pod biurowcem zamontowane są miejsca postojowe dla jednośladów. Osoby pracujące mu mają dodatkowy komfort  dzięki możliwości indywidualnego doboru temperatury w pomieszczeniach, sterowanie ilością dopływu świeżego powietrza  oraz  skutecznemu  zabezpieczeniu przed hałasem z zewnątrz.

Lokalizacja

Dworzec
Łódź Fabryczna

ulica
Piotrkowska

C H
Manufaktura

Projektowaniu biurowca przyświecała filozofia zrównoważonego rozwoju. Tym, co wyróżnia budynek na tle innych inwestycji są ergonomia i funkcjonalność, zapewniające możliwość przystosowania powierzchni na potrzeby Najemców, a także niskie koszty eksploatacji i proekologiczne rozwiązania architektoniczne. Zastosowanie ogniw fotowoltaicznych – „Kopcińskiego 79” jest pierwszym w Łodzi biurowcem klasy A posiadającym tego typu instalację – pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Eko fasada oraz elewacja wentylowana  zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem i ochładzaniem się budynku. Duże okna, pozwalające na pracę przy świetle dziennym, a także energooszczędne oświetlenie led oraz system oszczędzania wody i odzyskiwania ciepła, to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań sprawiające , że biurowiec jest konkurencyjny w stosunku do innych inwestycji. Decydują o tym  także niższe koszty eksploatacji. Całości dopełnia wykończenie wnętrza naturalnymi materiałami (granit i zielona ściana z żywego mchu).

W budynku znajdują się:
 • Winda
 • Recepcja / Ochrona 24h
 • Zasilanie rezerwowe – agregat prądotwórczy
 • Parking
 • Stanowiska dla rowerów
 • Klimatyzacja
 • Monitoring
 • Kontrole dostępu
 • Restauracja
 • System przeciwpożarowy
 • System podniesionych podłóg
 • Ekologiczne rozwiązania

Atuty nieruchomości

Klimatyzacja

Winda
Udogodnienia
dla niepełnosprawnych

Budynek

Budynek

klasy A

Strzeżony

Strzeżony

parking

Ekologiczne

Ekologiczne

rozwiązania

Parking

Parking

dla rowerów

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear