Odkryj nowe brzmienia w sercu Twojego miasta
Wszędzie jesteś u siebie

Melody Park

Odkryj nowe brzmienia w sercu Twojego miasta

Melody Park

Wszędzie jesteś u siebie

Strona Głównakeyboard_arrow_rightProjekty deweloperskiekeyboard_arrow_rightMelody Park

Projekt deweloperski

Melody Park

Melody Park – najnowszy projekt deweloperski firmy HAMMERMED Nieruchomości. Pierwszy etap Inwestycji stanowi sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy wraz z kondygnacją podziemną stanowiącą hale garażowe z miejscami do ładowania samochodów elektrycznych.

Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Łódź-WIdzew przy ul. Pomorskiej 72/74. Metody Park to doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w ścisłym centrum Łodzi, w budynku z bogatą historią i nowoczesnym designem. Inwestycja została wzniesiona w bezpośrednim sąsiedztwie kluczowych instytucji kulturalnych Łodzi, takich jak Teatr Muzyczny, EC1 Centrum Kultury czy Filharmonia.

Unikatowe Apartamenty

w kulturalnym centrum Łodzi

Melody Park to kompleks budynków położony w sąsiedztwie Parku Hellenów, składający się z trzech oddzielnych części. Pierwszy etap obejmuje dwa budynki o podwyższonym standardzie wykończenia.

Inwestycja oferuje mieszkania od kawalerek po przestronne apartamenty z dużymi przeszkleniami wychodzącymi na rozlegle balkony i tarasy z ogródkami. Zielone części wspólne z bezpiecznym placem zabaw, sprawią, że docenisz komfort nowego osiedla.

Konstrukcja budynku opiera się na solidnych żelbetowych elementach, takich jak stropy, ściany, schody i balkony. Ściany zewnętrzne są warstwowe, częściowo z żelbetu, częściowo z pustaków Porotherm/Silka, ocieplone styropianem elewacyjnym. Stropy to solidne płyty monolityczne żelbetowe. Elewacja jest wykonana w nowoczesnej technologii z systemowymi panelami elewacyjnymi.

W budynku znajdują się niezbędne instalacje, w tym elektryczna, teletechniczna (RTV, internetowa, domofonowa), wodno-kanalizacyjna, wentylacyjna oraz system sygnalizacji pożaru w garażu podziemnym. Instalacja centralnego ogrzewania jest zasilana z miejskiego węzła cieplnego.

Lokale mieszkalne mają wysokością 270 cm. Drzwi wejściowe to solidne modele typu Porta antywłamaniowe. Ściany wewnętrzne i sufity są starannie otynkowane tynkiem maszynowym gipsowym. Posadzka posadzka cementowo-piaskowa typu mixokret zbrojona włóknami. Tynki gipsowe są zatarte na ostro w łazience i WC, a na gładko w pozostałych pomieszczeniach. Stolarka okienna to PVC i aluminium, z oknami 3 i 2 szybowymi wyposażonymi w nawiewniki oraz różne tryby otwierania. 

W mieszkaniach znajduje się również wentylacja mechaniczna. Instalacja internetowa jest doprowadzona do lokalu, dodatkowo dostępny jest domofon i dzwonek.

Architektura osiedla została starannie zaplanowana, łącząc nowoczesny styl z elementami historycznymi. Mieszkania zostały funkcjonalnie urządzone, cechują się dużymi przeszkleniami, które zapewniają obfitą ilość naturalnego światła i przestrzeni. Osiedle oferuje kompleksową infrastrukturę, w tym plac zabaw, garaż podziemny z miejscami postojowymi, dostępnymi również dla samochodów elektrycznych, komórki lokatorskie oraz miejsce do przechowywania rowerów. Co więcej, tarasy na parterze zostały częściowo wykończone, np. płytą kompozytową lub żwirkiem, tworząc dodatkową przestrzeń do relaksu.

Lokalizacja w centrum Łodzi

CH
Manufaktura
Dworzec Łódź Fabryczna
ulica
Piotrkowska

tereny zielone
i parki

wydziały
komunikacja
miejska

Melody Park to kompleks, który łączy wyjątkową lokalizację, nowoczesną architekturę, komfortowe mieszkania i bogatą infrastrukturę, tworząc idealne miejsce do życia i inwestycji w sercu Łodzi.

Duża uwaga została poświęcona detalom i elementom wykończeniowym, takim jak otwarte przestrzenie wspólne z przeszklonymi dachami, częściowo podszkolony szyb windowy, zielony dach i estetyczna elewacja, co nadaje kompleksowi Melody Park niepowtarzalny charakter.
Atuty nieruchomości

Aranżacja mieszkań

Funkcjonalne mieszkania z dużymi przeszkleniami

Oryginalna
elewacja

Estetyka i wysoka dbałość elementów wykończeniowych elewacji

Tereny
zielone

Zielony dach, portiernia, ogródki, tarasy, zielone części wspólne z bezpiecznym placem zabaw

Podziemny
parking

Garaż podziemnym z ładowarkami do samochodów elektrycznych

Melody Park

Etapy budowy

Zgodnie z planem, zakończony został etap nr 3 obejmujący zamknięcie garaży w poziomie -1 budynków A i B stropami. Harmonogram został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami, co stanowi świetną wiadomość na zakończenie tego tygodnia! Przedstawiamy kilka zdjęć z ostatnich dni, które ukazują postępy prac. Ale to nie wszystko! Wewnątrz budynku C wykonaliśmy już pierwsze stopy fundamentowe, a budynek został zabezpieczony na etapie dalszych prac rozbiórkowych i konstrukcyjnych w środku. Większość elementów pionowych parteru również mamy już wykonane, kończymy zbrojenie dużej części stropu nad parterem budynku A i na kolejny tydzień planowane są kolejne betonowania i szalowania.

Nie zwalniamy tempa i już teraz spodziewamy się, że prace będą przebiegać jeszcze szybciej!

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear