Zamieszkaj w sercu miasta
Zamieszkaj w śródmieściu Łodzi

Rewolucji 69

Zamieszkaj w sercu miasta

Prestiż i wygoda

Zamieszkaj w śródmieściu Łodzi

Strona Głównakeyboard_arrow_rightProjekty deweloperskiekeyboard_arrow_rightR69

Projekt deweloperski

Rewolucji 1905 r. nr 69

3
lokale usługowe
97
mieszkań
115 miejsc postojowych

R69 – najnowszy projekt deweloperski firmy HAMMERMED Nieruchomości. Inwestycję stanowi sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w pobliżu Nowego Centrum Łodzi. Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Śródmieście przy ul. Rewolucji 1905 r/69. Nowoczesna i funkcjonalna forma architektoniczna sąsiaduje z  modernistyczną zabudową oraz pięknymi  międzywojennymi willami. Inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz starannie dobrane elementy wykończeniowe.

Unikatowe Apartamenty

w centrum Łodzi

Mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i jasnych wnętrz. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca jest  możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie tworząc lokale nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań ma  obszerne tarasy do 30 m². Sprawną komunikację wewnątrz budynku ułatwiają 4 klatki schodowe obsługiwane przez ciche oraz szybkie windy, łączące mieszkania z halą garażową. Komórki lokatorskie są rozmieszczone zarówno w halach garażowych jak i na poszczególnych kondygnacjach budynku.

Na ostatnim piętrze  zaprojektowano apartamenty z wyjątkowymi oknami- w stolarce aluminiowej, przesuwne, szklone jedną taflą szyby, która przy wysokości mieszkań do 3 m będzie dawać poczucie nowoczesnej przestrzeni. Mieszkania zostaną wyposażone w akustyczne nawiewiniki w oknach od strony ul. Rewolucji eliminujące zgiełk miasta. Z pewnością zwrócą  uwagę  estetyka i aranżacja klatek schodowych oraz części wspólnych z wykorzystaniem ponadstandardowych materiałów wykończeniowych takich jak granit czy beton architektoniczny.  Naszych klientów przyciągnie również  nowoczesna elewacja z elementami granitu w 2 odcieniach kolorystycznych, ozdobne detale z płyt imitujących drewno.

Powstający obiekt cechować będzie ponadstandardowa jakość elementów wykończeniowych o wysokim stopniu energooszczędności i doskonałych właściwościach izolacji akustycznej. Wszystkie mieszkania standardowo zostaną wyposażone w bardzo nowoczesne okna rozwierno-uchylne, szklone szybą zespoloną z nawietrzakami.

Lokalizacja w centrum Łodzi

CH
Manufaktura
Dworzec Łódź Fabryczna
ulica
Piotrkowska

tereny zielone
i parki

wydziały
komunikacja
miejska

Komfort i wygoda wynikająca z lokalizacji w centrum miasta zapewni łatwy dostęp do kluczowych miejsc w Łodzi: jednej z najdłuższych ulic w Europie- ulicy Piotrkowskiej z kawiarniami i restauracjami oraz Dworca Łódź Fabryczna będącego integralnym elementem Nowego Centrum Łodzi. Odrestaurowane wille zabytkowe kamienice nie tylko podnoszą walory estetyczne otoczenia, ale współtworzą wyjątkowy klimat miasta.

Zamieszkaj w komfortowych apartamentach w Śródmieściu Łodzi


Atuty nieruchomości

Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca jest  możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie tworząc lokale nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań ma  obszerne tarasy do 30 m². Wszystkie mieszkania standardowo zostaną wyposażone w bardzo nowoczesne okna rozwierno-uchylne, szklone szybą zespoloną z nawietrzakami.

Aranżacja mieszkań

Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność.

Oryginalna
elewacja

Oryginalna elewacja dzięki zróżnicowanej formie z pewnością znajdzie uznanie wśród mieszkańców.

Tereny
zielone

Teren patio zostanie ozdobiony zielenią oraz elementami małej architektury, co pozwoli na stworzenie przyjaznej przestrzeni relaksacyjnej dla przyszłych mieszkańców.

Podziemny
parking

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziany jest parking z miejscami postojowymi   zlokalizowany na  parterze oraz podziemnej kondygnacji budynku  (wybrane miejsca dają  możliwość ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym), przygotowaliśmy również stanowiska  na pojazdy jednośladowe oraz rowery.

Zobacz aktualne zdjęcia z placu budowy

2020.06.15

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear