Zamieszkaj w sercu miasta
Zamieszkaj w śródmieściu Łodzi

Rewolucji 69

Zamieszkaj w sercu miasta

Prestiż i wygoda

Zamieszkaj w śródmieściu Łodzi

Strona Głównakeyboard_arrow_rightProjekty deweloperskiekeyboard_arrow_rightR69

Projekt deweloperski

Rewolucji 1905 r. nr 69

3
lokale usługowe
97
mieszkań
115 miejsc postojowych

R69 to pełnoprawna realizacja projektu deweloperskiego autorstwa firmy HAMMERMED Nieruchomości. Ten wyjątkowy kompleks został oficjalnie oddany do użytku wraz z zakończeniem procesu sprzedaży wszystkich 100% mieszkań.
Inwestycję stanowi sześciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, zlokalizowany w pobliżu Nowego Centrum Łodzi. Usytuowany w łódzkiej dzielnicy Śródmieście przy ul. Rewolucji 1905 r/69. Nowoczesna i funkcjonalna forma architektoniczna sąsiaduje z  modernistyczną zabudową oraz pięknymi  międzywojennymi willami. Inwestycję wyróżnia dbałość o detale oraz starannie dobrane elementy wykończeniowe.

Unikatowe Apartamenty

w centrum Łodzi

Mieszkańcy wprowadzili się do przestronnych i jasnych wnętrz. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność. Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca jest możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie, tworząc lokale o powierzchni nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań posiada obszerne tarasy o powierzchni do 30 m². Sprawną komunikację wewnątrz budynku ułatwiają 4 klatki schodowe, obsługiwane przez ciche oraz szybkie windy, łączące mieszkania z halą garażową. Komórki lokatorskie są rozmieszczone zarówno w halach garażowych, jak i na poszczególnych kondygnacjach budynku.

Na najwyższym piętrze przewidziano apartamenty z niezwykłymi oknami wykonanymi w stolarce aluminiowej. Są one przesuwne, szklane jedną taflą szyby, co w przypadku mieszkań o wysokości do 3 m tworzy wrażenie nowoczesnej przestrzeni. Wnętrza mieszkań zostały wyposażone w akustyczne nawiewniki w oknach od strony ulicy Rewolucji, eliminujące hałas miejski. Na uwagę zasługuje wyjątkowy design i aranżacja klatek schodowych, a także przestrzenie wspólne, gdzie użyto nietypowych materiałów wykończeniowych, takich jak granit czy beton architektoniczny. Ponadto, nowoczesna elewacja z elementami granitu w dwóch różnych tonacjach kolorystycznych oraz ozdobne detale z płyt imitujących drewno zostało docenione przez naszych klientów.

Powstający obiekt cechować będzie ponadstandardowa jakość elementów wykończeniowych o wysokim stopniu energooszczędności i doskonałych właściwościach izolacji akustycznej. Wszystkie mieszkania standardowo zostaną wyposażone w bardzo nowoczesne okna rozwierno-uchylne, szklone szybą zespoloną z nawietrzakami.

Lokalizacja w centrum Łodzi

CH
Manufaktura
Dworzec Łódź Fabryczna
ulica
Piotrkowska

tereny zielone
i parki

wydziały
komunikacja
miejska

Komfort i wygoda wynikająca z lokalizacji w centrum miasta zapewni łatwy dostęp do kluczowych miejsc w Łodzi: jednej z najdłuższych ulic w Europie- ulicy Piotrkowskiej z kawiarniami i restauracjami oraz Dworca Łódź Fabryczna będącego integralnym elementem Nowego Centrum Łodzi. Odrestaurowane wille zabytkowe kamienice nie tylko podnoszą walory estetyczne otoczenia, ale współtworzą wyjątkowy klimat miasta.

Zamieszkaj w komfortowych apartamentach w Śródmieściu Łodzi


Atuty nieruchomości

Dodatkowym atutem tego wyjątkowego miejsca była możliwość indywidualnej aranżacji apartamentów o podwyższonym standardzie tworząc lokale nawet do 150 m². Znaczna część mieszkań ma  obszerne tarasy do 30 m². Wszystkie mieszkania standardowo zostały wyposażone w bardzo nowoczesne okna rozwierno-uchylne, szklone szybą zespoloną z nawietrzakami.

Aranżacja mieszkań

Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność.

Oryginalna
elewacja

Oryginalna elewacja dzięki zróżnicowanej formie z pewnością znajdzie uznanie wśród mieszkańców.

Tereny
zielone

Teren patio zostanie ozdobiony zielenią oraz elementami małej architektury, co pozwoli na stworzenie przyjaznej przestrzeni relaksacyjnej dla przyszłych mieszkańców.

Podziemny
parking

Dla wygody osób zmotoryzowanych przewidziany jest parking z miejscami postojowymi   zlokalizowany na  parterze oraz podziemnej kondygnacji budynku  (wybrane miejsca dają  możliwość ładowania pojazdów o napędzie elektrycznym), przygotowaliśmy również stanowiska  na pojazdy jednośladowe oraz rowery.

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear