Tworzymy nowy obraz Łodzi
z pasji do nieruchomości

Hammermed Nieruchomości

Tworzymy nowy obraz Łodzi

Hammermed Nieruchomości

z pasji do nieruchomości

Strona Głównakeyboard_arrow_rightFirma

Tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne budynki Łodzi

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy od ponad 20 lat i oddaliśmy blisko 15 000 m2 powierzchni biurowej oraz  9 000 m2 mieszkalno-usługowej.

Z pasją i zaangażowaniem przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako developer tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Z pasją i zaangażowaniem  przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Nasze działania łączą najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców dzięki czemu bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju ich firm.

Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych mamy  zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem.

Kadra

HAMMERMED Nieruchomości

Profesjonalizm – wiedza i doświadczenie

Nasza kadra posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości. Dbamy o rozwój wykorzystując nowoczesne technologie w trosce o środowisko, aktywnie dążymy do poprawy warunków Twojego otoczenia oraz lepszej przyszłości. Zaangażowanie – zawsze z energią oraz pasją podchodzimy do wyzwań, które stawiają nam nasi klienci. Cenimy długoterminowe relacje biznesowe.

Magdalena Przybylska

Manager ds. Inwestycji
Dział sprzedaży i marketingu

15 lat doświadczenia w branży nieruchomości, licencjonowany rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem w szacowaniu wartości nieruchomości, ma wyjątkowe zdolności komunikacyjne przy tworzeniu zespołów, z którymi współpracuje oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami. Osoba o bardzo dużej wiedzy z zakresu sprzedaży, specjalizująca się  w procesach inwestycyjnych.

W Hammermed Nieruchomości zajmuje się zarządzeniem projektami deweloperskimi oraz sprzedażą nowych inwestycji. Odpowiada za działania związane ze strategią realizacji inwestycji oraz procesem zakupu i planowania nowych inwestycji.

Ceni współpracę z nietuzinkowymi ludźmi, którzy wpływają na przestrzeń naszego miasta poprzez realizację nowych inwestycji, poprawiających  jakość oraz wygląd Łodzi.

„Cieszę się że jestem częścią zespołu Hammermed Nieruchomości i mam możliwość pracy z interesującymi ludźmi z którymi wspólnie wpływamy na przyszły rozwój Łodzi i zwiększamy jej atrakcyjność poprzez ciekawe projekty. „

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoi życiu” – Konfucjusz

Adam Andraszyk

Manager ds. Inwestycji
Dział techniczny

Absolwent wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, od lat związany z branżą budownictwa. W swojej karierze nadzorował oraz kierował budowami wielu nieruchomości deweloperskich oraz obiektów przemysłowych, na terenie całego kraju.

W HAMMERMED Nieruchomości jest odpowiedzialny za realizację projektu deweloperskiego Rewolucji 69, a także za stały nadzór merytoryczny kolejnych projektów inwestycyjnych. Posiadaną wiedzę i doświadczenie inżynierskie, wykorzystywał będzie dbając o stan techniczny nieruchomości Firmy.

„W mojej ocenie zgrany zespół, w którym każdy zna swoje zadania i dąży do osiągnięcia wspólnego celu to klucz do sukcesu, w HAMMERMED Nieruchomości tworzymy właśnie taki zespół”

„Najlepszym sposobem przewidywania swojej przyszłości jest jej tworzenie” – Abraham Lincoln

Adam Ciesielski

Manager ds. Administracji

W nieruchomościach od 2018 roku. W swojej działalności zawodowej uczestniczył w większości procesów dotyczących szeroko pojętego zarządzania najmem. Kierował dużym Biurem Obsługi Klienta w firmie zarządzającej nieruchomościami. Entuzjasta mikroklimatu Łodzi pofabrycznej i Ziemi Obiecanej. Prywatnie obserwator i pasjonat rodzimej architektury oraz czynny współtwórca łódzkiego życia kulturalnego.

W Hammermed Nieruchomości zajmuje się zarządzaniem powierzchniami biurowymi oraz zabytkowymi willami niegdyś należącymi do łódzkich fabrykantów. Jest również odpowiedzialny za nadzór nad większością projektów administracyjnych, związanych z bieżącą obsługą nieruchomości.

Nieruchomości nie są o budynkach, ale o ludziach.” – Robert T. Kiyosaki

Bartosz Pusz

Specjalista ds. najmu i zarządzania nieruchomościami

Praktyk na rynku mieszkań na wynajem w Łodzi z ponad 10-letnim stażem zawodowym. Również prywatny inwestor w mieszkania na wynajem.

W Hammermed Nieruchomości opiekuje się nieruchomościami mieszkaniowymi, zawieraniem i aneksowaniem umów najmu, administrowaniem budynkami, nadzorem na remontami i usuwaniem ewentualnych usterek.

Samouk. Samograj.

W inwestowaniu, to co jest wygodne rzadko jest opłacalne.Robert Arnott

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear