Tworzymy nowy obraz Łodzi
z pasji do nieruchomości

Hammermed Nieruchomości

Tworzymy nowy obraz Łodzi

Hammermed Nieruchomości

z pasji do nieruchomości

Strona Głównakeyboard_arrow_rightFirma

Tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne budynki Łodzi

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy  od 2001 roku i do 2018 roku oddaliśmy blisko 15 000 m kw. powierzchni biurowej.

Z pasją i zaangażowaniem  przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Nasze działania łączą najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców dzięki czemu bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju ich firm.

Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych mamy  zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem.

Kadra

HAMMERMED Nieruchomości

Profesjonalizm – wiedza i doświadczenie

Nasza kadra posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości. Dbamy o rozwój wykorzystując nowoczesne technologie w trosce o środowisko, aktywnie dążymy do poprawy warunków Twojego otoczenia oraz lepszej przyszłości. Zaangażowanie – zawsze z energią oraz pasją podchodzimy do wyzwań, które stawiają nam nasi klienci. Cenimy długoterminowe relacje biznesowe.

Magdalena Przybylska

Manager ds. Inwestycji
Dział sprzedaży i marketingu

11 lat doświadczenia w branży nieruchomości, licencjonowany rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem w szacowaniu wartości nieruchomości, profesjonalna od początku do końca, ma wyjątkowe zdolności komunikacyjne przy tworzeniu  zespołów z którymi współpracuje oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami. Osoba o bardzo dużej  wiedzy z zakresu sprzedaży,specjalizująca się  w przeprowadzaniu firmy przez procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości.

W Hammermed Nieruchomości prowadzi Dział Inwestycji i Nieruchomości,  nadzoruje realizacje oraz sprzedaż nowych inwestycji. Odpowiada za działania związane z zarządzaniem firmowymi nieruchomościami oraz zakupem i planowaniem nowych inwestycji.

Specjalizuje się w wycenie nieruchomości oraz nadzorowaniu procesu inwestycyjnego od kupna działki po sprzedaż i komercjalizację projektu.

Ceni współpracę z nietuzinkowymi ludźmi, którzy wpływają na przestrzeń naszego miasta poprzez realizację nowych inwestycji, poprawiających  jakość oraz wygląd Łodzi.

„Cieszę się że jestem częścią zespołu Hammermed Nieruchomości i mam możliwość pracy z interesującymi ludźmi z którymi wspólnie wpływami na przyszły rozwój Łodzi i zwiększamy jej atrakcyjność poprzez ciekawe projekty. „

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoi życiu” – Konfucjusz

Adam Andraszyk

Manager ds. Inwestycji
Dział techniczny

Absolwent wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, od lat związany z branżą budownictwa. W swojej karierze nadzorował oraz kierował budowami wielu nieruchomości deweloperskich oraz obiektów przemysłowych, na terenie całego kraju.

W HAMMERMED Nieruchomości jest odpowiedzialny za realizację projektu deweloperskiego Rewolucji 69, a także za stały nadzór merytoryczny kolejnych projektów inwestycyjnych. Posiadaną wiedzę i doświadczenie inżynierskie, wykorzystywał będzie dbając o stan techniczny nieruchomości Firmy.

„W mojej ocenie zgrany zespół, w którym każdy zna swoje zadania i dąży do osiągnięcia wspólnego celu to klucz do sukcesu, w HAMMERMED Nieruchomości tworzymy właśnie taki zespół”

„Najlepszym sposobem przewidywania swojej przyszłości jest jej tworzenie” – Abraham Lincoln

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear