Tworzymy nowy obraz Łodzi
z pasji do nieruchomości

Hammermed Nieruchomości

Tworzymy nowy obraz Łodzi

Hammermed Nieruchomości

z pasji do nieruchomości

Strona Głównakeyboard_arrow_rightFirma

Tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne budynki Łodzi

HAMMERMED Nieruchomości to firma z łódzkimi korzeniami. Dzięki naszym inwestycyjnym działaniom Łódź zyskuje nowoczesną i prestiżową przestrzeń biurową oraz mieszkalną. Na łódzkim rynku nieruchomości jesteśmy  od 2001 roku i do 2018 roku oddaliśmy blisko 15 000 m kw. powierzchni biurowej.

Z pasją i zaangażowaniem  przyczyniamy się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi. Jako deweloper tworzymy nowe przestrzenie oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki.

Nasze działania łączą najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców dzięki czemu bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju ich firm.

Warto podkreślić, że wszystkie budynki administrowane przez Firmę są jej własnością co daje gwarancję szczególnej dbałości o każdą nieruchomość oraz o najemców. W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych mamy  zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem.

Kadra

HAMMERMED Nieruchomości

Profesjonalizm – wiedza i doświadczenie

Nasza kadra posiada szeroką wiedzę oraz doświadczenie w obsłudze rynku nieruchomości. Dbamy o rozwój wykorzystując nowoczesne technologie w trosce o środowisko, aktywnie dążymy do poprawy warunków Twojego otoczenia oraz lepszej przyszłości. Zaangażowanie – zawsze z energią oraz pasją podchodzimy do wyzwań, które stawiają nam nasi klienci. Cenimy długoterminowe relacje biznesowe.

Magdalena Przybylska

Kierownik Działu Inwestycji i Nieruchomości

11 lat doświadczenia w branży nieruchomości, licencjonowany rzeczoznawca majątkowy z wieloletnim doświadczeniem w szacowaniu wartości nieruchomości, profesjonalna od początku do końca, ma wyjątkowe zdolności komunikacyjne przy tworzeniu  zespołów z którymi współpracuje oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami. Osoba o bardzo dużej  wiedzy z zakresu sprzedaży,specjalizująca się  w przeprowadzaniu firmy przez procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości.

W Hammermed Nieruchomości prowadzi Dział Inwestycji i Nieruchomości,  nadzoruje realizacje oraz sprzedaż nowych inwestycji. Odpowiada za działania związane z zarządzaniem firmowymi nieruchomościami oraz zakupem i planowaniem nowych inwestycji.

Specjalizuje się w wycenie nieruchomości oraz nadzorowaniu procesu inwestycyjnego od kupna działki po sprzedaż i komercjalizację projektu.

Ceni współpracę z nietuzinkowymi ludźmi, którzy wpływają na przestrzeń naszego miasta poprzez realizację nowych inwestycji, poprawiających  jakość oraz wygląd Łodzi.

„Cieszę się że jestem częścią zespołu Hammermed Nieruchomości i mam możliwość pracy z interesującymi ludźmi z którymi wspólnie wpływami na przyszły rozwój Łodzi i zwiększamy jej atrakcyjność poprzez ciekawe projekty. “

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoi życiu” – Konfucjusz

Adam Andraszyk

Manager ds. Inwestycji

Absolwent wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, od lat związany z branżą budownictwa. W swojej karierze nadzorował oraz kierował budowami wielu nieruchomości deweloperskich oraz obiektów przemysłowych, na terenie całego kraju.

W HAMMERMED Nieruchomości jest odpowiedzialny za realizację projektu deweloperskiego Rewolucji 69, a także za stały nadzór merytoryczny kolejnych projektów inwestycyjnych. Posiadaną wiedzę i doświadczenie inżynierskie, wykorzystywał będzie dbając o stan techniczny nieruchomości Firmy.

„W mojej ocenie zgrany zespół, w którym każdy zna swoje zadania i dąży do osiągnięcia wspólnego celu to klucz do sukcesu, w HAMMERMED Nieruchomości tworzymy właśnie taki zespół”

„Najlepszym sposobem przewidywania swojej przyszłości jest jej tworzenie” – Abraham Lincoln

Rafał Walczyk

Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami komercyjnymi

Absolwent UŁ Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, studiów podyplomowych o kierunku Rynek Nieruchomości, zawodowo z branżą nieruchomości związany od 8 lat.

Do firmy Hammermed Nieruchomości trafił w 2017 roku. Doświadczenie w zakresie obsługi obiektów zdobywał administrując nieruchomościami komercyjnymi Spółki.

Obecnie odpowiada w zespole za wynajem powierzchni biurowej w Centrum Biznesowym Kopcińskiego oraz za szeroko rozumianą opiekę nad Najemcami takimi jak: ING Bank, Sii, PKP, NFZ, KIR, Nowy Styl, Epuflloor, Chartwig czy SmarCargo.

Specjalizuje się w najmie komercyjnym w każdym zakresie, począwszy od pozyskania klienta po obsługę Najemcy we wszystkich obszarach związanych z umową.

„Kultura osobista i umiejętność słuchania jest dla mnie kluczem do dobrej współpracy z klientami i partnerami biznesowymi. Prywatnie i zawodowo pasjonuję się nieruchomościami, głównie łódzkimi inwestycjami. Cieszę się, że mogę być częścią Zespołu Hammermed i mogę mieć swój udział w realizacji wyjątkowych przedsięwzięć będących niejednokrotnie wizytówką Łodzi.”

Niezwykle bliski mojemu sercu jest znany cytat z filmu Ziemia obiecana – Sen o wielkiej Łodzi:

„Ja bym chciał, żeby moja Łódź rosła. Żeby miała wspaniałe pałace, zielone, piękne ogrody i w ogóle żeby był wielki ruch, wielki handel, wielki pieniądz! „ Ziemia obiecana

Artur Brzeziński

Specjalista ds. obsługi najmu nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego – kierunek gospodarka przestrzenna, licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami FPPRN. W 2019 roku ukończył studia podyplomowe PACFM z zakresu Property Manager – Zarządzanie Nieruchomościami Komercyjnymi. 

W firmie HAMMERmed odpowiedzialny jestem za codzienne działania z zakresu najmu oraz administracji nieruchomości, dbam o ciągłe i bezproblemowe funkcjonowanie obiektów.

“Praca w HAMMERmed jest dla mnie bardzo ważna, bo daje mi możliwość rozwijania się w obszarze nieruchomości poprzez udział  w kolejnych projektach, ogromnie cenię także wsparcie zgranego i bardzo pomocnego zespołu.

Prywatnie interesuję się sportem. Jeden z moich ulubionych cytatów to słowa znanego sportowca :

„Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi” – Michael Jordan

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear