Aktualności

Strona Głównakeyboard_arrow_rightAktualności
Deweloper roku 2023
12 kwietnia 2024

Deweloper roku 2023

Z przyjemnością ogłaszamy, że Hamermed Nieruchomości zostało uhonorowane miejscem w ścisłej czołówce deweloperów roku 2023!

Nasza firma została wyróżniona za kontynuowanie wysokich standardów ekologicznych oraz za odpowiedź na zróżnicowane potrzeby klientów. Jesteśmy dumni, że nasze inwestycje nie tylko zapewniają wygodę i wysoki standard mieszkań, ale także dbają o otoczenie, w którym powstają. To dla nas ogromne wyróżnienie być uznawanymi za liderów, którzy wyznaczają trendy i inspirują innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi projektami, być może znajdziecie ofertę, która spełni Wasze oczekiwania. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Modernizujemy miasto, rewitalizując historyczne budynki Łodzi 

Hammermed Nieruchomości to ceniony deweloper działający na łódzkim rynku nieruchomości od ponad dwóch dekad. Firma zyskała uznanie dzięki swojemu profesjonalizmowi, zaangażowaniu oraz wysokim standardom realizowanych inwestycji.

Jako doświadczony deweloper, Hammermed Nieruchomości nie tylko tworzy nowoczesne przestrzenie biurowe i mieszkalne, ale także aktywnie angażuje się w rewitalizację historycznych budynków, przyczyniając się do zachowania dziedzictwa kulturowego miasta Łodzi.

Najnowsza inwestycja, Melody Park, oferuje ponad 158 przestronnych mieszkań w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 72/74. To doskonała propozycja dla osób poszukujących mieszkania w ścisłym centrum miasta, w budynku o bogatej historii i nowoczesnym designie. Na terenie inwestycji zostanie zrewitalizowany budynek zabytkowej fabryki Rozenfeldów, w którym powstaną apartamenty premium.

Wesołych Świąt Wielkanocnych
29 marca 2024

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Oferta sprzedaży
Lokale usługowe na sprzedaż — Apartamentowiec R69

Oferowany lokal to przestrzeń składająca się z lokali LU 01, LU 1.1, oraz LU 0.3, stwarzając elastyczne możliwości aranżacyjne idealne dla różnych rodzajów działalności. Ta różnorodność pozwala na dostosowanie lokalu do unikalnych potrzeb.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Dnia 01.09.2023 roku miała miejsce uroczystość wbudowania kamienia węgielnego pod budowę inwestycji Melody Park. Uroczysty akt erekcyjny podpisany został przez Prezydent Miasta Łodzi Hannę Zdanowską i Prezesa Hammermed Nieruchości Piotra Hammera

zobacz więcej keyboard_arrow_right
Sesja zdjęciowa – Pagani Huayra full Carbon| CBK
18 sierpnia 2021

Sesja zdjęciowa – Pagani Huayra full Carbon| CBK

W ostatnim czasie na parkingu naszego Centrum Biznesowego Kopcińskiego odbyła się sesja zdjęciowa niezwykłego auta – Pagani Huayra full Carbon.

Dziękujemy za zaufanie całej ekipie – Maciej Bernacik (bernacik.pl)
Efekty pracy można podziwiać pod linkiem:

Pagani Huayra full Carbon | Masterpiece from Italy – YouTube

Miło nam poinformować, że nasza firma została członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

zobacz więcej keyboard_arrow_right

Czy miłość do medycyny i fascynacja architekturą mogą iść w parze? Tak. Udowadnia to Piotr Hammer, łódzki inwestor, który ze swojej pasji stworzył dwie niezależne i jednocześnie przenikające się firmy.

zobacz więcej keyboard_arrow_right
notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear