Lokal nr 2 w Portal 69

Strona Głównakeyboard_arrow_rightBez kategoriikeyboard_arrow_rightLokal nr 2 w Portal 69

Lokal użytkowy nr. 2 na parterze

Portal 69

Do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni 73,3 m2 na poziomie wysokiego parteru. Obecnie przestrzeń ta podzielona jest na trzy części oraz dodatkowe pom. socjalono – sanitarne dostępne na tej samej kondygnacji. Jeżeli byłaby potrzeba przygotowania małego magazynu lub zaplecza to też jest taka możliwość. Układ pomieszczeń  można zmienić. Obecni Najemcy to rozpoznawalne firmy z branży medycznej z powodzeniem funkcjonujące na Łódzkim rynku przedsiębiorców.

Portal 69 to kompleks biurowo – usługowy klasy B, który  znajduje się przy głównej arterii Łodzi -ulicy Kopcińskiego. W budynku funkcjonuje całodobowa recepcja, obiekt wyposażony jest w windę osobową, podjazd dla osób niepełnosprawnych, wentylację mechaniczną, klimatyzację, podwójne zasilanie w sieć energetyczną, łącze światłowodowe, stojaki rowerowe. Na terenie nieruchomości zbudowaliśmy duży parking z wjazdem zarówno od strony Kopcińskiego jak i ulicy Tuwima.

Stawka czynszu
35 zł /m2

Powierzchnia
73,3  m2 

Stawka opłat eksploatacyjnych
15 zł /m2

Atuty nieruchomości

Klimatyzacja

Winda

Udogodnienia
dla niepełnosprawnych

Lokalizacja biurowca

Dworzec
Łódź Fabryczna

ulica
Piotrkowska

C H
Manufaktura

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear