Lokale na 1 p. w Portal 69

Strona Głównakeyboard_arrow_rightBez kategoriikeyboard_arrow_rightLokale na 1 p. w Portal 69

Lokale na 1 piętrze w biurowcu Portal 69

Do wynajęcia pomieszczenia o łącznej powierzchni 550 mkw na poziomie pierwszego piętra. Obecnie przestrzeń ta podzielona jest na piętnaście lokali  oraz jeden dodatkowy duży  lokal socjalono – sanitarny. Jeżeli byłaby potrzeba zmiany aranżacji , to uwarunkowania techniczne dają taką możliwość. Portal 69  znajduje się przy głównej arterii Łodzi, ulicy Kopcińskiego. To bardzo dobra lokalizacja zapewniająca łatwy dojazd klientom zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Dodatkowym atutem jest usytuowanie obiektu, który leży vis a vis budynku NFZ oraz Sądu rejonowego.

W biurowcu funkcjonuje całodobowa recepcja, obiekt wyposażony jest w windę osobową, podjazd dla osób niepełnosprawnych, wentylację mechaniczną, klimatyzację, podwójne zasilanie w sieć energetyczną, łącze światłowodowe, stojaki rowerowe. Na terenie nieruchomości znajduje się duży parking z wjazdem zarówno od strony Kopcińskiego jak i ulicy Tuwima. Obecni Najemcy to rozpoznawalne firmy z branży medycznej z powodzeniem funkcjonujące na Łódzkim rynku przedsiębiorców.

Stawka czynszu
35 zł /m2

Powierzchnia
550 m2 

Stawka opłat eksploatacyjnych
15 zł /m2

Atuty nieruchomości

Klimatyzacja

Winda

Udogodnienia
dla niepełnosprawnych

Lokalizacja

Dworzec
Łódź Fabryczna

ulica
Piotrkowska

C H
Manufaktura

notifications_none

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

clear