Prezydent H. Zdanowska zaprasza na Kopcińskiego 79
Estetyka, funkcjonalność, ekonomia i troska o środowisko naturalne, to najważniejsze atuty biurowca klasy A, przy ul. Kopcińskiego 79. , powstałego na miejscu dawnej fabryki trykotów Henryka Dziambora.

Tym co wyróżnia inwestycję jest estetyka, funkcjonalność, ekonomia i troska o środowisko naturalne. Najemcy będą mieli do dyspozycji 2900 mkw powierzchni użytkowej, którą dzięki przemyślanym rozwiązaniom budowlanym i technicznym można zaadaptować na biura dostosowane do potrzeb nawet najbardziej innowacyjnych i wymagających firm.

Projektowaniu biurowca przyświecała filozofia zrównoważonego rozwoju. Tym co wyróżnia budynek na tle innych inwestycji są ergonomia i funkcjonalność, zapewniające możliwość przystosowania powierzchni na potrzeby Najemców, a także niskie koszty eksploatacji i proekologiczne rozwiązania architektoniczne. Zastosowanie ogniw fotowoltaicznych – „Kopcińskiego 79” jest pierwszym w Łodzi biurowcem klasy A posiadającym tego typu instalację – pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Eco fasada oraz elewacja wentylowana, zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem i ochładzaniem się budynku, duże okna, pozwalające na pracę przy świetle dziennym, a także energooszczędne oświetlenie led oraz system oszczędzania wody i odzyskiwania ciepła, to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań, które sprawiają, że biurowiec jest konkurencyjny w stosunku do innych inwestycji. Decydują o tym niższe koszty eksploatacji.

Całości dopełnia wykończenie wnętrza naturalnymi materiałami (granit i zielona ściana z żywego mchu). Lokalizacja biurowca w pobliżu centr przesiadkowych sprawia, że bez problemu można dostać się na miejsce korzystając z komunikacji miejskiej. Promocja świadomości proekologicznej jest dodatkowo wzmacniana zachętą do przyjazdu do biura rowerem – pod biurowcem zamontowane są miejsca postojowe dla jednośladów. Osobom pracującym w biurowcu, komfort pracy i relaks zapewnia możliwość indywidualnego doboru temperatury w pomieszczeniach, sterowanie ilością dopływu świeżego powietrza i maksymalna ilość tlenu, a także skuteczne zabezpieczenie przed hałasem z zewnątrz. Biurowiec zostanie oddany do użytku w marcu 2016r.
AKTUALNOŚCI
zamknij