CENTRUM BIZNESOWE
KOPCIŃSKIEGO 79
Nowoczesna architektura biurowca pozwala na zaoferowanie niepowtarzalnych możliwości przystosowania powierzchni na indywidualne potrzeby najemcy. Zastosowanie proekologicznych rozwiązań zapewnia niskie koszty eksploatacji, co niewątpliwie ma wpływ na wybór tej lokalizacji przez najemców. Na wyraźne zmniejszenie kosztów zużycia energii elektrycznej pozwalają zainstalowane na dachu ogniwa fotowoltaiczne.

Eko fasada oraz elewacja wentylowana zabezpieczają przed nadmiernym nagrzewaniem się i wychładzaniem budynku. Duże okna zajmujące całą powierzchnię od podłogi do sufitu podwieszonego pozwalają na pracę przy świetle dziennym, jednocześnie dając możliwość podziwiania panoramy miasta. Energooszczędne oświetlenie LED oraz system oszczędzania wodyi odzyskiwania ciepła to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań w tym biurowcu. Całości dopełnia wykończenie wnętrz przy użyciu naturalnych materiałów.

Zielona ściana na klatce schodowej, utworzona z żywego mchu jest zwieńczeniem ekologicznego designu całego biurowca i doskonale wpisuje się w Eko-trendy w budownictwie.

Osobom pracującym w biurowcu komfort pracy zapewnia możliwość indywidualnego doboru temperatury w pomieszczeniach biurowych oraz możliwość sterowania ilością świeżego powietrza i ilością tlenu.
zamknij