BIUROWIEC PORTAL 69/71
Stawiając na inwestowanie w nowoczesność i ekologię, podczas prac remontowo -wykończeniowych jako pierwsi w Łodzi zastosowaliśmy instalację fotowoltaicznąna naszym obiekcie. Dzięki takiemu rozwiązaniu biurowiec jest zaopatrywany w energię elektryczną bezpośrednio przekształconą z energii słonecznej. Zastosowanie powyższego rozwiązania świadczy nie tylko o ekologicznym charakterze tej inwestycji, ale także o dbałości o oszczędność kosztów energii, co jest niewątpliwym atutem dla najemców tego budynku. Dodatkowo budynek posiada własny agregat prądotwórczy, dzięki czemu w razie awarii sieci energetycznej, praca w budynku nie jest zakłócana brakiem prądu.

Obecnie w biurowcu mieści się wiele firm prowadzących działalność handlowo – usługową. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo siedziby NFZ większość firm wywodzi się z branży medycznej. Budynek posiada w swojej ofercie wynajmu powierzchnie o różnej wielkości, wszystkie z bezpośrednim dostępem do komfortowo wyposażonego zaplecza socjalnego. Atutem biurowca jest duży parking (na ok. 100 samochodów) z wjazdami zarówno od ulicy Kopcińskiego jak i Tuwima. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. 

Obiekt jest monitorowany z całodobowym dozorem ochrony i przestronną recepcją. O jego funkcjonalności świadczy też fakt przystosowania dla osób niepełnosprawnych.
 
 
 
zamknij