HAMMERMED Nieruchomości
 
Od 2001 roku działamy na łódzkim rynku nieruchomości i zajmujemy się sprzedażą i kupnem nieruchomości, budową budynków biurowych i mieszkalnych oraz komercjalizacją i wynajmem. Do 2018 roku oddaliśmy już blisko 14 000 m kw. powierzchni  biurowej dzięki czemu HAMMERMED Nieruchomości nieustannie przyczynia się do zwiększenia inwestycyjnej atrakcyjności Łodzi.

Jako deweloper powierzchni biurowych tworzymy nowe przestrzenie biurowe oraz rewitalizujemy historyczne łódzkie budynki łącząc najwyższą jakość wykonania i wysoki standard wykończenia z wyjątkowym designem. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców.

Nasze kluczowe budynki biurowe znajdują się w sercu Łodzi, tuż przy skrzyżowaniu dwóch najważniejszych arterii: Kopcińskiego i Piłsudskiego. Znajduje się tu Centrum Biznesowe, które składa się z trzech nieruchomości biurowych: Kopcińskiego 73/75, Kopcińskiego 77 i Kopcińskiego 79. Wszystkie trzy budynki dopełniając się tworzą unikatową całość.

Sercem Centrum Biznesowego Kopcińskiego jest zrewitalizowana dawna Fabryka Henryka Dziembora i Niedźwiedzińskiego, obecnie często określana jako łódzki  budynek-ikona. Dawna Fabryka dzianin uzyskała zarówno nową funkcję biurową i reprezentacyjną jak i nowoczesne elementy architektoniczne i jest obecnie jednym z najlepiej rozpoznawalnych zrewitalizowanych obiektów pofabrycznej Łodzi.

Wszystkie budynki administrowane przez firmę są jej własnością lub współwłasnością, co daje gwarancję szczególnej dbałości o przedmiot najmu jak i o najemców.

W naszej ofercie oprócz wynajmu powierzchni biurowych znajdują się zarówno działki inwestycyjne na sprzedaż jak i budynki mieszkalne przeznaczone na wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do kontaktu bezpośredniego.
AKTUALNOŚCI
zamknij