Press Enter to Search
Nominacja do „Pereł Łodzi 2016” dla Kopcińskiego 79
Z przyjemnością informujemy, że nasza inwestycja „Kopcińskiego 79” została wytypowana do plebiscytu „Perły Łodzi 2016”. To druga edycja plebiscytu na najpiękniej wyremontowane budynki w mieście. Perły Łodzi mają charakter symboliczny. Zwycięzcy nie otrzymają nagród ani statuetek, na finał nie przygotowano hucznej gali. Ale wygrana jest wyjątkowo cenna, bo złożą się na nią tysiące głosów od łodzian.
Kopcińskiego 79 znajduje najemców
Biura w Centrum Biznesowym „Kopcińskiego 79” cieszą się  bardzo dużym zainteresowaniem. 3 kondygnacje biurowca zostały już wynajęte. W ofercie pozostały powierzchnie na parterze (427 mkw.) oraz na V piętrze (446 mkw.), gdzie znajdują się tarasy. „Kopińskiego 79” to idealna propozycja dla firm, które poszukują miejsca do prowadzenia biznesu w nowoczesnych pod względem technicznym i architektonicznym wnętrzach, znajdujących się w dobrej lokalizacji oraz generujących niskie koszty eksploatacyjne.
Zapraszamy do zwiedzania fabryki Henryka Dziembora
plakat-urodziny-593                W sobotę (30 lipca) zapraszamy do zwiedzania zrewitalizowanej fabryki Henryka Dziembora – zdobywcy nagrody „Modernizacja Roku 2010″. Wycieczka zorganizowana jest w ramach obchodów 593 Urodzin Łodzi. 
Prezydent H. Zdanowska zaprasza na Kopcińskiego 79
DSC_0411 Biurowiec przy ul. Kopcińskiego 79 czeka na najemców. 29 stycznia br. podczas briefingu prasowego Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz właściciel dewelopera Piotr Hammer prezentowali III etap Centrum Biznesu Kopcińskiego. 
Bierzemy udział w Urodzinach Łodzi
slider_urodziny__5e867781 Budujemy Łódź. Dlatego włączyliśmy się w obchody 592 Urodzin Łodzi. W najbliższą sobotę (25 lipca) zapraszamy do zwiedzania zrewitalizowanej fabryki Henryka Dziembora – zdobywcy nagrody „Modernizacja Roku 2010″. 
t Twitter f Facebook g Google+