Kolejna inwestycja dobiegła końca
W dniach 15-16.09.2012r. miało miejsce uroczyste otwarcie klubu, w trakcie, którego odbył się „Turniej Otwarcia Squash Point RYTM”. W sobotę odbywały się treningi z gośćmi specjalnymi, Michałem Reidem – Mistrzem Polski 2012, Maciejem Maciantowiczem – Mistrzem Polski +35 i Grzegorzem Kaletą – czołowym krakowskim zawodnikiem. Do dyspozycji gości był również Jakub Krysicki – trener w klubie i wicemistrz Akademickich Mistrzostw Polski.
Pokazowe treningi squasha cieszyły się dużym zainteresowaniem. Z porad doświadczonych graczy skorzystały zarówno osoby, które w squasha miały okazję zagrać po raz pierwszy jak i te, które z tym sportem miały już do czynienia. Główną atrakcją otwarcia były mecze z udziałem gości specjalnych.
Miłośnicy squasha, którzy zjawili się podczas weekendowego otwarcia klubu, mieli okazję zapoznać się z ofertą i skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych.
Wieczorem, podczas części mniej oficjalnej, goście miło spędzili czas obserwując m.in. finałowy mecz, rozegrany pomiędzy Michałem Reidem i Jakubem Krysickim. Mike we wcześniejszym meczu wyeliminował Grzegorza, a Kuba sprawił niemałą niespodziankę odnosząc zwycięstwo nad zdecydowanie wyżej sklasyfikowanym Maćkiem. Ostateczne zwycięstwo należało do Michała Reida. Po meczach i nauce gry, właściciele klubu wraz z Mistrzem Polski – Michałem Reidem, przecięli symboliczną wstęgę.
Wśród wieczornych atrakcji, dzięki Dealerowi BMW i MINI Premium Arena, znalazły się również prezentacje najnowszych modeli samochodów wyżej wymienionych marek oraz wyścigi ich miniaturowych kopii.
Przybyli goście mieli możliwość wzięcia udziału w loterii, w której nagrody ufundowały firmy takie jak: HAMMERmed, Squash Point RYTM, Premium Arena, YASUMI oraz Harrow.

Na turniej zgłosili się zawodnicy z Łodzi, Gdańska, Warszawy, Częstochowy, Zamościa, Lublina.
AKTUALNOŚCI
zamknij